E-COMMERCE

OKNA HNED

Pro naše klienty jsme vytvořili spoustu pěkných a funkčních webů. V roce 2015 jsme se i my rozhodli vstoupit na pole elektronického obchodu a spustili eshop OKNA HNEDhttps://www.okna-hned.cz/ .

Eshop OKNA HNED nabízí plastová okna standardních rozměrů ihned k odběru. Výhodou eshopu OKNA HNED https://www.okna-hned.cz/ je, že okna drží skutečně skladem a maximální důraz je kladen na rychlost expedice. Plastová okna tak můžete mít hned druhý den u vás doma nebo na stavbě. Postupem času byly spuštěny další verze eshopu. Na Slovensku OKNÁ HNEĎ https://www.okna-hned.sk/ , v Rakousku FENSTER JETZT https://www.fenster-jetzt.at/ a v Německu FENSTER JETZT https://www.fenster-jetzt.de/. Okna a dveře tak dodáváme již do 4 zemí EU.

Po celou dobu fungování je eshop OKNA HNED https://www.okna-hned.cz/ zaměřen na maximální a vstřícný servis pro zákazníky. Proto je také IIMCE, spol. s r.o. členem APEK (Asociace pro elektronickou komerci) https://www.apek.cz/ a eshop je Certifikovaným obchodem. Certifikace APEK – Certifikovaný obchod je dlouholetým projektem, který přináší záruky pro nakupující na internetu. Eshop je také držitelem mnoha pozitivních recenzí od konkrétních a skutečných zákazníků, na portálech Heureka.cz, Zbozi.cz a dalších.

Mimo skladová okna standardních rozměrů, jsme vytvořili i jednoduchý a moderní KALKULÁTOR OKEN https://www.kalkulator-oken.cz/, který umožňuje objednání oken či dveří přesných rozměrů. Kalkulátor oken je možné používat i na mobilních zařízení a může tak být velmi praktickým pomocníkem přímo na stavbě.

Pod značkou OKNA HNED nabízíme kvalitní a levná okna, s nadstandardním servisem. Naši zákazníci jsou velmi spokojeni, nakupují u nás opakovaně a naše produkty i služby dále doporučují. Díky tomu dosahujeme obratu několika milionů Kč měsíčně.